Apie „Inter Motors“

„Inter Motors“ – tai bendrovei „Inter Cars S. A.“ priklausantis specializuotas prekybos tinklas, kurio pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba motoroleriais, motociklais, keturračiais, taip pat jų atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Inter Motors“ gali pasiūlyti ne tik savo produktų, bet ir visame pasaulyje gerai žinomų gamintojų prekių. Asortimentą sudaro motociklininkų apranga ir aksesuarai, atsarginės detalės ir serviso įranga iš 50 pasaulio šalių. Didžiausias įmonės privalumas – šiuolaikiška, operatyvi logistika: prekės per vieną-dvi darbo dienas pristatomos visoms tinklui priklausančioms parduotuvėms.

„Inter Motors“ Lietuvoje

„Inter Motors“ – jau daugelį metų Lenkijoje pirmaujančios įmonės „Inter Cars S. A.“ išvystyto motociklų, jų atsarginių dalių ir aksesuarų prekybos tinklo pavadinimas. Jau nebe pirmus metus „Inter Motors“ sėkmingai konkuruoja su kitomis žinomomis įmonėmis bene visoje Europoje. Nuo 2010 metų šio prekybos tinklo žemėlapį papildė ir Lietuva. Padedami bendrovės „Inter Cars Lietuva“ kolektyvo, „Inter Motors“ tinklą vysto ir plečia profesionalūs darbuotojai, turintys ilgametę darbo patirtį motociklų rinkoje. Lietuvoje „Inter Motors“ vardas pirmą kartą buvo pristatytas 2010 metų kovo mėnesį.

UAB „Inter Cars Lietuva“ kolektyvo ir motociklų srities profesionalų bendro projekto tikslas – panaudoti abiejų pusių sukauptą patirtį, pasiūlyti motociklų savininkams aukštesnio lygio paslaugas, platesnį prekių pasirinkimą.