EVS apsaugos

EVS apsaugos

EVS gamintojo nereikia pristatinėti. Pakankama rekomendacija yra tai, kad saugumo atžvilgiu šia firma pasitiki Travis Pastrana kartu su visu Nitro Circus! Šiandien pristatome Jums kelis produktus, kurie optimaliai pasirūpins mūsų saugumu.

EVS Axis Sport tai sistema, paremta topiniu modeliu AXIS Pro, kuri užtikrina idelią kelio sąnario apsaugą. Anatominė forma, patikimas ir patogus montavimas, patvarios medžiagos ir puiki kaina už PORĄ – ko norėti daugiau?!

EVS Sport Vest tai viena iš legendinės markės naujienų šiam sezonui. EVS siejama pagrinde su off-road, tačiau šturmu įžengia ir į “plentinę sceną”. Pažangios technologijos, puikios kokybės medžiagos paremtos tradiciškai puikiomis kainomis. EVS Sport Vest tai “vėžlys”, t.y. nugaros apsauga, kuri buvo papildyta krūtinės apsauga, kas pavertė Sport Vest konpleksinia įranga idealiai tinkančia gatvei, bei lenktyninei trasai.

Verta taip pat atkreipti dėmesį į du produktus, kurie papildo kultinio EVS “gatvės” sortimentą. Čia kalbama apie pagrindinį nugaros apsaugos modelį EVS Sport Black bei apie pažangesnę apsaugą EVS Street VEST.

EVS G6 Ballistic Jersey tai topinis šarvų modelis, kuris atsižvelgiant į savo kainą neturi konkutrentų motociklinių apsaugų rinkoje. Puikus dizainas, aukščiausios kokybės medžiagos, galimybė naudoti kartu su kaklo apsauga, galimybė prisegti “hydra pack’ą”, optimalus tvirtinimas, pečių, alkūnių, krūtinės ir nugaros apsaugos ir.. daug, daug daugiau.

Visi produktai EVS leidžia užsiimti savo pomėgiais net profesionaliame lygyje ir rūpintis tuo kas svarbiausia – sveikata ir saugumas. Verta juos pažinti!