INTER MOTORS asortimentas papildytas NOLAN bei SCOTTOILER produktais

INTER MOTORS asortimentas papildytas NOLAN bei SCOTTOILER produktais

Abu gamintojai yra gerai žinomi motociklininkams, todėl automatiškai tapo svarbia tiek mažmeninės prekybos tinklo „Inter Motors“, tiek ir „Inter Cars“ didmeninės motociklams skirtų produktų prekybos asortimento dalimi. „Nolan Group“ – tai viena iš Europos įmonių, kuri dėl prisirišimo prie savo tradicijų 100 % savo produkcijos gamina Italijoje, Bergame įsikūrusiame projektavimo ir gamybos centre. Tai nepaneigiamas puikios kokybės įrodymas – tiek šalmų „Nolan“, tiek ryšių sistemų „N-com“, tiek ir šalmų „X-lite“, priskiriamų aukščiausios kokybės produktams.

„Prekės ženklą „Nolan“ laikome vienu stipriausių pasaulinėje motociklų rinkoje. Daugiametis jo egzistavimas rinkoje – ne tik kaip produkto, bet ir kaip kokybės sinonimo motociklininkams – atspindi pasaulinę šio gamintojo padėtį“, – sako Krzysztof Król, „Inter Cars“, S. A., Motociklų rinkos skyriaus direktoriaus pavaduotojas.

Tuo tarpu įmonė „Scottoiler“ yra grandinės tepimo sistemų gamintoja. Nedideli automatizuoti įrenginiai užtikrina nuolatinį grandinės tepimą, todėl motociklo savininkui nereikia reguliariai tepti grandinės maždaug kas 400 kilometrų. Pakanka retkarčiais, priklausomai nuo važinėjimo intensyvumo, pripildyti įrenginio „Scottoiler“ talpyklą.